Oferujemy usługi transportowe

Plandeka

Nowoczesny park samochodowy i wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia ciągły i stabilny rozwój firmy. W posiadaniu firmy znajdują się ekologiczne samochody spełniające wymogi Euro 5 i Euro 6 – są to ciągniki siodłowe marki: Scania, Iveco, Renault Premium oraz naczepy typu Coilmulde marki: Krone, Wielton, Zasław. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR, a nasi kierowcy posiadają stosowne kwalifikacje, niezbędne do ich wykonywania.

Każde auto wyposażone jest w system lokalizacji satelitarnej GPS.

Współpracujemy z wieloma firmami zagranicznymi i jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą działającą na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Jesteśmy uznawani za rzetelnego przewoźnika więc warto nam zaufać.

Cysterna

Posiadamy wyspecjalizowany transport samochodowy do przewozu paliw płynnych.

Dostarczamy paliwo w ciągu 24 – 48 godzin !!!

Oferujemy swoim klientom paliwo najwyższej jakości, ZAWSZE z atestem. Opierając się na doświadczeniu, nasza wyspecjalizowana kadra chętnie udzieli kompleksowej odpowiedzi na każde pytanie.

Każde auto wyposażone jest w system lokalizacji satelitarnej GPS.

Dysponujemy autocysternami o pojemności od 9 – 27 tys. litrów i cysternami do przewozu paliw płynnych i gazu o pojemności do 37 tys. litrów. Wszystkie pojazdy posiadają świadectwa legalizacji urządzeń pomiarowych. Dostarczone paliwa i gaz rozładowujemy pompą lub grawitacyjnie.