Paliwa Hurt

Firma BEL GAS SP. z o.o. działa w oparciu o koncesję na obrót paliwami ciekłymi OPC/14570/W/OSZ/2006/MN. Nasi klienci to przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, firmy transportowe, gospodarstwa rolne, odbiorcy indywidualni oraz małe firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • OLEJE NAPĘDOWE
  • BENZYNY SILNIKOWE
  • GAZ PŁYNNY
  • OLEJE OPAŁOWE

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami paliwowymi – dlatego oferujemy najwyższą jakość oferowanych paliw. Naszymi partnerami są takie koncerny jak: ORLEN PetroCentrum, BP Polska Europa SE, oraz OLPP Sp. z o.o., Rafineria Schwedt, Terminal Morski Gaspol, Terminal Północny Novatek spełniające wszystkie wymogi norm europejskich w szczególności w zakresie ochrony środowiska. Do każdej dostawy na stacji dostarczamy świadectwo jakości, określające spełnienie wymagań w zakresie parametrów wymienionych w normie danego produktu.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24 – 48 godz. Dzięki nowoczesnemu taborowi samochodowemu oraz wykwalifikowanej kadrze dotrzymujemy terminów. Dysponujemy autocysternami i cysternami do paliw płynnych i gazu. Wszystkie nasze cysterny wyposażone w elektroniczne urządzenia pomiarowe oraz systemy GPS, jak również posiadają pompy oraz węże dystrybucyjne o długości do 40 metrów, pozwalające na rozładunek paliwa do zbiorników naziemnych. Istnieje możliwość rozładunku paliw metodą grawitacyjną oraz pompą. Nasz flota to autocysterny i cysterny o pojemności od 9 – 36 tys. litrów.

Nasza kadra jest doskonale wyspecjalizowana i pozostaje do Państwa dyspozycji. W każdej chwili udzielimy kompleksowej informacji.

Zamówienia na wszystkie rodzaje paliw można składać od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16 oraz w soboty w godz. 8 – 13.